Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. -es matek pótvizsgában...

10. -es matek pótvizsgában mik lesznek? Lehet használni a négyjegyű függvénytáblázatot?

Figyelt kérdés
nagyon félek.

2012. aug. 16. 10:25
 1/6 Heartbreaker válasza:

Én is most készülök a pótvizsgára szintén tizedikes vagyok.

Lehet függvény táblázatot használni. Én néhol ki is egészítettem olyan képletekkel amire nekem még szükségem van. Nem tudom milyen suliba jársz de nekünk példáül a gondolkodási módszereket és a valószínűség számítást nem kérdezik. Mondjuk még így is sok az amit tudni kell.

Én is nagyon félek de remélem mindketten átmegyünk!!

Nekem már csak 10 nap és vizsga! :((

2012. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sziasztok! Ugyanabba a cipőben járunk, nekem jövőhét szerádn lesz a vizgsa és nagyon félek o.O Mi egész évbe nem használtuk a négyjegyű függvénytáblázatot, de én azért elviszem, bár nem tudom minek, mivel annyit gyakoroltam már, hogy a képletek a fejembe vannak, de jól fog jönni ha leblokkolok...Sok sikert Nektek is!!! :)
2012. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mind a kettőtöknek !! Sok szerencsét! Én 27.-én Hétfőn :/
2012. aug. 24. 13:18
 4/6 anonim válasza:
Sok sikert Neked! :) Remélem sikerülni fog! :) Majd írd le , hogy ment! :) Meg ha nem túl pofátlankérés, hogy milyen típusfeladatok voltak:$ Hálás lennék nagyon! 2. voltam:))
2012. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megfogom majd írni :)
2012. aug. 27. 00:38
 6/6 A kérdező kommentje:
megvolt. kaptam 7 kérdést de nehéz volt mert nem lehetett használni a négyjegyű függvény táblázatot! :/
2012. aug. 27. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!