Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11. -es német írásbeli pótvizs...

11. -es német írásbeli pótvizsgán mire helyezik a hangsúlyt?

Figyelt kérdés
olvasás tudás, ragózás nyelv vagy mi?

2012. aug. 16. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a nyelvtanra. én is most voltam 11.es, és az év főként nyelvtan tanulásából állt, szóval szerintem nyelvtani feladatokra készülhetsz
2012. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de foglalmam sincs, hogy mit nézzek át.
2012. aug. 16. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
feltételes múlt, módbeli segédigék, értelmező jelző, módbeli segédigével bővített múlt idejű feltételes mondatok, szenvedő mondatok módbeli segédigével, während használata, haben/sein..zu+főnévi igenév..:D
2012. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is most voltam 11.-es, szerintem is főként a nyelvtanra fogják helyezni a hangsúlyt.


Hogy mit nézz át? Mindent, ami a 11.-es tananyag része. Bármit kérdezhetnek, amit idén tanultatok.


Egyébként én úgy gondolom, hogy lesz egy kisebb fogalmazás, nyelvtani feladat(ok), illetve hallás utáni vagy olvasott szöveg értése, de ez az én tippem. Bár kb. minden iskolában más lehet, hiszen a tanár maga állítja össze.

2012. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!