Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Butaság lenne, ha a fél éves...

Butaság lenne, ha a fél éves szakmai gyakorlatom helyett beállnék teljes munkaidős állásba?

Figyelt kérdés
Gazdálkodási és menedzsment szakon tanulok, el tudnám intézni hogy leigazolják hogy bankban dolgozom, de alig kapnék valamit érte. Nagy hátrány érne emiatt a későbbiekben? Én nem gondolom.
2012. aug. 16. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van lehetőséged 8 órás munkaidőbe dolgozni,simán megéri,ha még le is igazolják a gyakorlatodat pluszba akkor nagyon jól jársz anyagilag is,meg tanulmányi szempontból se elhanyagolható.
2012. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri, ha elfogadjék gyakorlatként. Ha nem, akkor kárba vészne az addigi tanulmányaid.
2012. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is rendesen teljes állásban dolgoztam egy laborba nyáron és azt fogadtattam el szakmai gyakorlatnak (kémia szak). miért dolgozzak ingyen, ha fizethetnek is érte? ;-)
2012. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!