Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Harmadik osztályban már...

Harmadik osztályban már szükséges a golyóstoll. A jelenlegi felfogás / ismeretek szerint van javasolt típus, vagy egy sima, átlagos toll (pl: eldobható) is megteszi?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az eldobható az nem jó. Az egy sima cső és azt nehéz megfogni. Már 200Ft-ért is van jó, én inkább olyant vennék.
2012. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A stabilonak vannak ilyen írásfejlesztő tollai, én már főiskolás vagyok, de csak ilyenek használok. Sokkal kényelmesebb vele írni és valóban szebb.


Annak a korosztálynak ez való:

[link]


Ha meg sokalljátok rá a pénzt, akkor megteszi valami egyszerűbb is. :)

2012. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kék Zebra toll a favorit, egyetemre járok már, de jó ideje csak a Zebra toll! Sima kék, nagyon vékony a hegye, és olyan kétszáz forint körül van. A betétet cserélni nem praktikus benne, mert maga a betét annyi bele mint a toll :D De a Zebra elég közkedvelt, rengetegen használják :)
2012. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem: [link] , és kb minden írószerboltban megtalálható
2012. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tőlünk annak idején (2001 körül) eldobható, Signetta tollakat kértek a tanárok, azóta is van mindig egy-egy mutatóba :D

[link]


De a kedvenceim a Zebra tollak (pl a fentebb említett vékonyan fogó) és az Uni tollai pl ez

[link]

2012. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem ez a fajta Zebra toll vált be legjobban:

[link]

2012. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok segítséget! :-)
2012. szept. 13. 09:26
 8/8 anonim válasza:
Vegyél 4-5 nem drága ( 2-3-400 Ft-os ) tollat amit megengedhetsz magadnak, és próbáltasd ki a gyerekkel. A toll fogása, hogy áll a kezében, hogyan gurul a papíron, milyen vastag a vonala, nagyon sok féle lehet. Azt vedd meg utána ami tetszett neki, amivel szívesen ír. Ne erőszakolj rá másikat, beszéld meg vele. Ha bemész egy nagyobb ápiszba, ott próbálgathatja is őket.
2013. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!