Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Albérlet Győrben fiúnak! Valaki?

Albérlet Győrben fiúnak! Valaki?

Figyelt kérdés
1-3 ember mellé betársulni már meglévő albérletben, lehetőleg olcsón!
2012. aug. 16. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hirdetni a Kisalföldben, vagy nézz utána neten, biztos találsz, bár attól is függ, az egyetemhez mennyire közel. Széchenyi vagy Apáczai?
2012. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Széchenyi. Hát igen, nézzük már 2 hete a neten, de mindig mindenhova lányt keresnek, ha akad 1-2 fiús, akkor az meg már be van töltve.. :/
2012. aug. 17. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
És inkább Révfaluban/Szigetben kerestetek, vagy messzebb is? Mennyire gond, ha pl. busszal kellene bejárni? Szerintem Adyvárosban inkább találnál, mint mondjuk a belvárosban, Nádorvárosban, vagy szerintem Marcalváros lenne még esélyes. Nem ismersz senkit, akivel össze tudnál költözni? Csak mert, ha ketten lennétek, talán egy garzont bérelni könnyebb, vagyis könnyebben találtok, de az meg lehet drágább, ennek az árait nem ismerem
2012. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát.. most néztem a Kisalföldben, ami a megyei lap nálunk, és csak egy Szigethy Attila úti egyszobás lakást találtam, amit kiadnak, de az is 35ezer+rezsi, hozzá még két havi kaució :/
2012. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koleszbe nem tudnál menni?
2012. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!