Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGF-PSZK mellett diákmunka?

BGF-PSZK mellett diákmunka?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdek pénzügy és számvitel szakon (nappali) és szeretnék mellette dolgozni. Összeegyeztethető a kettő vagy felejtsem el? Még nincs rálátásom mennyit kell tanulni, mennyi szabadidőm lesz szóval remélem valakinek van itt tapasztalata ebben.:)

2012. aug. 16. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz színötös lenni akkor tuti lesz rá időd.
2012. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a helyedben első félévben/évben nem nagyon vállalnék munkát. (Persze ha az anyagiak miatt miatt muszáj az más) Szerintem először nézd meg, hogy mennyire simán teljesíted a vizsgákat... mert azért nem egyszerű ez a szak... nagyon kevesen végzik el 3,5 év alatt :/
2012. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én nem a jegyre megyek, csak meglegyen, és értsem mit csinálok.

Első évben "bejártam", de van pár tanár akinek az órájáról sikítva szaladnék, ha tehetem kerülöm. Így a második évemet már úgy nyitottam, hogy elmentem dolgozni, ritka voltam a suliban, kevesebb tárgyat is vettem fel. Na ezek után unalmas a munka belevágtam a családalapításba, most 2kisgyermekkel csinálom:D Egész jól bírom. Szakosodtam már, már csak pár nagyon fránya tárgyat kéne megcsinálnom(analízis és Psz2).

Szóval szeptemberben találkozunk:D

2012. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) majd meglátom akkor hogy bírom. Szerencsére nem vagyok rákényszerülve hogy dolgozzak, csak nem akarom lehúzni a szüleimet.


Lanfear tudnál tanácsot adni hogy melyik tanárt kell kerülni?:D Jelenléti vagy ilyesmi nincs hogy ilyen keveset jársz be?

2012. aug. 17. 16:50
 5/6 anonim válasza:

Jelenléti van, de senkit se érdekel.

Általában, ha nem engednek vizsgázni, annak olyan oka van, hogy nem adtad be a házidogád(érdemes az első órán ott lenni, tematikát olvasni), vagy 1.zh nem lett %-s(sokan játszottak arra, hogy csak megnézték a dogát, és inkább készültek a vizsgaidőszaki UVra, na ezt megunták páran), avagy tanársegédnél voltál, és még buzog benne a tettvágy(figyelte a katalógust).

Ha a katalógust valóban komolyan vennék, akkor a meglévő tárgyaim 90% nem lenne meg aláírás megtagadvával:D

Hogy kit kerülj, hát ezt majd a suliban megtudod:D

2012. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagy Andrástól menekülj!
2012. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!