Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tantárgy hány kreditet ér?

Egy tantárgy hány kreditet ér?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom kiszámítani az egy félévre jutó kredit értéket? Úgy tudom, egy félévben 15-t kell teljesíteni. Ez kb hány tantárgy?

2012. aug. 17. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az oda van mellé írva,hány kredites. Ez változó lehet 1,2,3 kredites is egy tantárgy.
2012. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még nem járok felsőoktatási intézménybe, ezért nem tudom megnézni.


De a félév kreditét úgy kapom meg, h pl van egy 2 kredited tantárgy, és ha az 4-es, akkor megszorzom a tantárgy kreditértékével, és az 8 kredit? Vagy ez hogy van...?


Előre is köszi a válaszokat!

2012. aug. 17. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"h pl van egy 2 kredited tantárgy, és ha az 4-es, akkor megszorzom a tantárgy kreditértékével, és az 8 kredit?"


MegaLOL.

2012. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, ahhoz, hogy időben végezz 30 kredit kell átlagosan. Minden tantárgynál meg van adva, hogy mennyit ér, általában 2, 3, 4, 5, 6. Itt nem számít, hogy hányasra teljesíted őket. Csak az ösztöndíjszámításnál, ott kell szorozni az érdemjeggyel.
2012. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Minek foglalkozol vele, ha még nem jársz fősulira/egyetemre?

Majd meglátod, ha odajutsz.

Egyébként változó, hogy egy tárgy mennyit ér. Nekem volt 1 és 9 kredites tárgyam is.

Nem kell szorozgatni semmivel, ha megvan a tárgy (mindegy hanyasra), akkor megkapod a kreditet érte.

2012. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
A legtöbb tárgy 2 kredet ér, a gyakorlatok meg általában 3-at. Nem kell szorozni semmivel, az ösztöndíjszámítást úgy sem érdenéd most, meg nem is egységes, mert nálunk pl. korrigált kredit index alapján adják, vhol nem
2012. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2012. aug. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!