Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anglisztika vagy gyógypedagógia?

Anglisztika vagy gyógypedagógia?

Figyelt kérdés
Az ELTE-re szeretnék menni, és ez a 2 szak között vacillálok. Szerintetek melyiket érdemes választani?
2012. aug. 17. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógypedagógia!!!!
2012. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gyógypedagógiára szavazok.
2012. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Büfészakok.
2012. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért is lenne a gyógypedagógia büfészak?!

Engem idén felvettek ELTE gyógypedagógiára, de sajnos csak fizetősre. Ha elsőre sikerülne elvégeznem, akkor is 2 millió forint lenne a vége, és sajnos ennyim nincs. Bár államin meg ott a hallgatói szerződés...

Én a gyógypedagógiát csak akkor ajánlom, ha biztos vagy benne, hogy ezt szeretnéd csinálni. Én 3 éve vagyok gyerekfelügyelő egy olyan iskolában, ahova középsúlyos értelmi sérült gyerekek járnak, és tudom, hogy ezt szeretném csinálni.

Viszont az anglisztika számomra egy semmitmondó dolog, ezért ehhez nem tudok, és nem is akarok hozzászólni :)

2012. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 3.-as csak ezt az egy szót ismeri. Minden ilyen kérdésre kiírja, hogy büfészak.
2012. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2%
gyógypedagógia, a fogyikat akarsz tanítani (persze van aki tényleg ezt szeretné), anglisztika, ha normálisakat. az angolosok tanárnak mennek általában
2012. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó inkább csendbe maradtál volna.
2012. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!