Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen beiratkozásnál már...

Egyetemen beiratkozásnál már kapok ideiglenes diákigazolványt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, azt a tanulmányi osztályon intézik.
2012. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy pl. ELTE esetében egy külön irodában :p
2012. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát körülbelül mikorra lesz meg egy ideiglenes, vagy a kész diákom?
2012. aug. 18. 20:23
 4/7 bamboochatheone ***** válasza:
73%
Október végéig kell megkapnod.
2012. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm:) csak szeretnék minél előbb Like díjcsomagra váltani a T-mobile-nál, és ahhoz kellene. Egyébként jó a középsulis, szóval más szempontból nem fontos:) Köszi még egyszer-
2012. aug. 18. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
a középsulis mér érvényes lesz október végéig. vehetsz vele diákbérletet meg minden. ha addig nem kapod meg az egyetemi diákodat, akkor kel la TO-n ideiglenest igényelni. azt ott helybe 1 perc alatt meg is csinálják, csak egy fényképet kell vinned. ha jól emlékszem nekem 2 éve 600 forintba került. viszont ha szeptemberbe igényeled az újat, akkor jó ha november-decemberre el szokott készülni, persze már új rendszer van ha jól tudom, mostmár lehet gyorsabban megjön.
2012. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm. akko még várat magára a dolog:) de majd megkérdezem a T-seket, hátha jó nekik másik. vagy azt mondom TO-n, hogy elhagytam. a régit:D
2012. aug. 19. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!