Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megkapni a...

Honnan lehet megkapni a szukseges tudnivalokat, ha valaki nem megy golyataborba?

Figyelt kérdés

Szinte minden kerdesre az a valasz,hogy majd a golyataborban lesz rola szo boven..

De azzal senki nem foglalkozik,hogy ha valaki nem tud menni.


Peldaul a beiratkozas egy nagy kerdojel nekem, azt irjak, hogy par felsobbeves hallgatok viszi a golyakat beiratkozni az egyetemre majd a golyatabor utan,de ugye ezeket a segitoket csak a golyataborba lehet megismerni...


Tudnatok nekem mondani valamit,hogy golyatabor nelkul hogyan kell eligazodni az egyetemkezdesben?


2012. aug. 19. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A levélben, amit kaptál benne van, hogy beiratkozás ezen a napon, ekkor, ebben a teremben. Odamész, és ott elmondanak mindent, amit a hivatalos részről tudnod kell. Ha nem tudod, hova menj, az épületben a legelső szembejövőtől megkérdezed, segíteni fog. Ha meg már ott vagy, a melletted ülőt kifaggathatod mindenről. Az egész egyetem erről szól, beszélj idegenekkel, és kérdezz! Ehhez nem kell gólyatábor és nem kell pia. Amit a gólyatáborban hasznosat mondanak, azt pont 10 perc alatt elmondja neked bárki, aki ott volt, csak kérdezned kell :)
2012. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gólyatáborban maxumum a tárgyakról, tanárokról tudod kikérdezni a felsőbbéveseket meg néhány hasznos tippről, de egyik se életbevágó. Pont senkit nem a tanulás fog érdekelni, hanem a bulik ismerkedés, új barátok, pia, programok, szórakozás.
2012. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!