Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szükségem...

Mit csináljak? Szükségem lenne a segítségekre.

Figyelt kérdés

Pár évig kortárs tancoltam. Az már vol úgy 3-4 éve. Szóval, azért lelett abbahagynom, mert a tanár befejezte. Most meg újra szeretném kezdeni.

Most 15 éves vagyok és most megyék középsuliba. Anyának mikor vessem föl az ötletet? Most, minnél hamarabb vagy várják egy kicsit a suli miatt. Beilleszkedni új gyerekek közé meg persze a tanulás. A barátom azt monda, hogy várjak még a suliig. Ti mit gondoltok, mit tegyek?

Mit tegyek. Nagyon szeretnék újra táncolni.



2012. aug. 20. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem előtte szólj: Anya, szeretnék újra táncolni! :) És azért szólj hamarabb, mert ez pénzbe kerül, anyukád is úgy számol, hogy majd tudja fizetni, meg be is kell iratkozni, sztem minél előbb! :)
2012. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj legalább október-novemberig, lehet, hogy majd teljesen meggondolod magad addigra. Különben meg 16 éves leszel, elmégy dolgozni suli mellett és fizeted magadnak a táncikálást.
2012. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ebbem van valami kedves 2-es. Akkor lehet, hogy várok, köszi
2012. aug. 20. 13:04
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, ezt nem simán tancikálásnak nevezném.

Ez nagyon nehéz tánc. Pár évig csináltam. Nagyon fárasztó és légyszi többet ne halljam... olvassam, hogy tancikálás. Csak próbáld ki és máris mást fogsz róla gondolni. Én ezt is művészetnek nevezem. Lekurroghattok, de szerintem a tánc művészet.

2012. aug. 20. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj egy kicsit. A középiskola sokkal keményebb lesz, mint az általános. Meglátod, hogy bírod a tempót. Ha bírod a sulit, és úgy gondolod, bírnád mellette a táncot szellemileg és fizikailag is, akkor mehet a tánc. Egyet értek a 2. hozzászólóval, majd tudod te is fizetni a táncórákat, ha úgy alakul.
2012. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!