Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyatábor: nem...

Egyetemi gólyatábor: nem vagyok az a nagy bulizós, ivós, mégis megyek - nem is tervezek változtatni ezeken. Ki fogak nézni, jellemző lenne? A másik, srác vagyok, de dagadt, ha nem játszanak a vizi programok, gázos?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor nincs értelme elmenned, kimaradni nem fogsz semmiből, azok az emberek, akikkel ott mondjuk egy szobába kerülnél, 70-80%, hogy nem a te szakodra járnak.
2012. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem gáz, menjél csak, jó lesz az. Nem tudom, mennyire várják el, hogy igyál - én sem iszom egyáltalán, és bár néha noszogattak, meg nálunk is eléggé az alkoholról szólt minden, nem erőltetett rám senki semmit. Kegyes hazugság, ha azt mondod, gyógyszert szedsz.


A kövérséged meg nem fog zavarni senkit, egyetemen már érettebbek az emberek. Ha valamiben nem akarsz részt venni, akkor az a te dolgod. Vedd lazán a dolgot! Nálunk is voltak kövér emberek, strandolás helyett a parton mászkáltak, nem szólt be senki.

2012. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: nem így megy, egyszercsak mondták, hogy mész, ha meg ki van fizetve.. :) És elvileg egy részen leszek a csoporttársaimmal, direktbe vannak kiosztva a helyek.


Második: köszönöm a bíztatást, kellenek az ilyenek :D Arra építek, hogy 300 emberből csak-csak lesz még pár ilyen kevésbé iszogatós lányka, srác, ahogy jön. Köszi!

2012. aug. 20. 14:15
 4/11 anonim válasza:
82%

szerintem se hagyd ki, lehet hogy életed legnagyobb kalandját hagyod ki, nyugi nem fognak gúnyolni, ez már nem óvoda :D amúgy melyik suli gólyatáborába mész? :)


18/L

2012. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hidd el, ez nem így megy, nem fogod jól érezni magad, mint ahogy én sem éreztem. Nálunk tényleg nehéz volt kibújni ilyenek alól.
2012. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3.: PTE TTK :)


1.: meglátjuk. Ha nem bírom, 'rohadtbetegleszek' és hazajövök. :) De ettől függetlenül, hogy nincs sok önbizalmam, nagyon sokat beszélek, és elvileg a humorom is jó, mindig sok ember van körülöttem, csak pia nélkül. Meglátjuk mit kezdek egy kupac alkoholistával.. :D


most éppen akarok menni hangulatom van, fél óra és megint más lesz:D

2012. aug. 20. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

nem vagy ivós? akkor ideje elkezdeni! :-)

most viccen kívül, ez egyáltalán nem rossz dolog. max nem kell minden nap ájulásig piálni, de néha-néha egy üveg borocska még senkinek se ártott meg. ha dagi vagy, az se nagy cink. itt már mindenkinek van jobb dolga is, mint azt nézegesse, hogy ki hány kiló. de ha zavar, egyetemen úgyis van kondi, vedd fel a tárgyat és egy fél év alatt egész jól lehet kinézni. ;-)

2012. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Több okból sem végezhetek megerőltető sportokat.. :) maradt a diéta. Meg amúgy nem zavar, csak ilyenkor, ha éppen muszáj lenne mennem valahová, ahol látszana - csajozzásal, ilyesmivel sose volt gondom. :) Az ivászat meg.. nem tudom. Talán majd most, ebben a 4 napban változik! :)
2012. aug. 20. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Én is ugyanabban a cipőben járok mint te, csak azzal a különbséggel, hogy lány vagyok.

Ha olyanod van, hogy nem mennél, gondolj arra, nem vagy egyedül. Mármint, lehet ugyanabban a táborban lesznek olyanok mint te, nem isznak stb...

Nem kell rágörcsölni, és jó lesz az! :D (legalábbis én ezt mondogatom, aztán úgyis kiderül...) :D

2012. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
El lehet 1 üveg/pohár akármit is szopogatni az este folyamán, bajod nem lesz tőle és kár kihagyni a gólyatábort, jó buli.
2012. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!