Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet Debrecenben csinálni?

Mit lehet Debrecenben csinálni?

Figyelt kérdés

Mit lehet Debrecenben csinálni?


Egyetemista vagyok ez lesz a negyedik évem. Nagyon szeretem a várost! De még nem sikerült rájönnöm hogy szabadidőmben, a tanuláso után az iváson kívül mit lehet ott csinálni plusz normális arcokat hol lehet találni?

Saját korosztályommal közös témám nagyon nincs mert se inni nem szeretek sem pedig bulizni. A baromságaikkal meg nem vagyok összhangban és a médiát sem követem ezért nem tudok velük beszélgetni.

Társaságba nem nagyon járok mert tényleg nem tudok velük kommunikálni. Azért meg hogy üljek csendben meg a sz@r poénjaikat hallgassam fölöslegesnek tartom hogy elmenjek bárhová is.


Komoly válaszokat szeretnék, nem pedig hülyeségeket vagy magyaros „majd én megmondom a frankót mert én jobban tudom” hozzászólásokat.


Az értetlenek kedvéért lelövök pár poént


„Ha 4 év alatt nem jöttél rá mihez kezdj magaddal akkor sajnállak”

„Az a te bajod hogy nem iszol eleget”

„Antiszociális vagy”

„Tanulj még többet”

„Diákmunkázz és járj ku(r)vázni”



2012. aug. 20. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Csajozz
2012. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mai lányokról megvan a véleményem, nem szívesen foglalkozom velük. Mert komolytalanok, önteltek, hazudnak, nem megbízhatóak. Csak az számít nekik hogy minél több pasas nyüzsögjön körülöttük.


30-35 éves nők a célpont, persze itt sok visszautasítást kapok így több időbe telik összehozni egy randit vagy egy egy éjszakás dolgot. De ha hosszabb ideig nem jönne össze akkor megoldom máshogy a dolgokat...


Nem írtam ugyan de a mai szutykokkal semmi pénzért nem fogok foglalkozni. Kímélem a lelkecskémet már tőlük.

2012. aug. 20. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és nekem k*rvára nem az a fontos hogy mennyi pasi nyüzsög körülöttem...nem minden csaj megy arra hogy minden hétvégén más f*sz legyen benne. Egy "tisztelet a kivételnek" mondatot oda tehettél volna!
2012. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs kivétel. Ilyen a biológiájuk.
2012. aug. 21. 11:38
 5/9 anonim válasza:
hat eggyetertek a kedrezovel , a mai fiatal csajok nem ernek meg semmit ,olyanok ahogy mondtad :( persze van par kivetel ,de ku(r)vara nem ott ahol 'te' laksz. Ha unatkozol ,akk menny ki a varosba ,uly le ,Baratkozz rendesebb emberekkel ,hogy hol talalsz olyanokat? Hat ismerj meg tobbet es te dontsd el hogy erdemes e baratkozni vele vagy nem. Emigy ahogy olvastam kerdesedet ,rajottem ,nagyon hasonlitasz ram ,viszont en szeretek hulyeskedni, es nagyon irrital hogy manapsag minden 13 csaj mar nem szuz,meg 22 evig olyan "attention whore" mindeggyik ,baszott ez a mostani vilag ,ritka ha talalsz rendeset ,de sok szerencset
2012. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, van rendes is aláírom. 1000 ből talán 1. De szerintem ha 1000 alma között kell megkeresni azt az egyet ami nem rothadt és nem kukacos az már ilyen aránynál időpazarlás...

Mindig meglepődök az olyan fickókon akik még 40 évesen is keresnek egy nőt. Akkor már azért szerintem nyilvánvalóvá kellene válnia annak hogy mennyi időt fecséreltek el fölöslegesen. Meg ha jobban belegondolok -relatív- én is... Mennyit járkáltam már hiába, mennyi pénzt szórtam már el rájuk hiába, mennyi időt pazaroltam már rájuk hiába.

Tulajdonképpen mindig is tőlük vártam a boldogságot meg a szeretetet. De rá kellett jönnöm hogy lóf@szt nem kapsz tőlük. Fogalmuk sincs mi kell egy férfinak, főleg az "attention whore" , patacipős kirakatnőknek nincs. Mindegyik azt mondja hogy ismeri a férfiakat. Na hagyjál már.... Egy 50 éves elvált kétgyermekes egyedülálló nő mondhatja ezt joggal de egy párducmintás huszonéves cicamaca semmiképp.

De még jobban ki kell hogy ábrándítsalak. A normális lányokat általában olyan f@szkalapok veszik feleségül, akik csinálnak nekik két gyereket és utána sz@rnak az egészbe. Vagy megtalálják őket az igazi b@rmok akik érzelmileg pár év alatt leépítik őket.

Szó ami szó, fölösleges foglalkozni velük. Már ismerem a forgatókönyvet. Már unott fejjel megyek oda hozzájuk beszélgetni. A férfiembernek vannak szükségletei, erre ott vannak a prostik.

De az érdekes az egészben az hogy egy igazi fizetős lánnyal sokkal értelmesebben el lehet beszélgetni mint akármelyik mai tyúkkal!


Aki érti ezeket a sorokat azoknak csak azt tudom tanácsolni hogy építse a jövőjét, tanuljon, ismerje meg a művészeteket, hallgasson sok klasszikus zenét... :)

Hogy sok sok év múlva majd egy nagy ház ablakából az utcára kinézve tudja azt mondani hogy „Mennyi s(e)ggfej!”

2012. aug. 24. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:

nem osztom a véleményedet :) van oka hogy így vélekedsz. de nem minden lány ilyen. korántsem. ne általánosítsunk. csak valószínűleg mint pasi nem azokat a csajokat fogod észrevenni akik visszahúzódóbbak és akik normálisabban viselkednek mert valószínűleg nem fognak az első körben rád akaszkodni így észre se veszed őket. ami persze a "te bajod" de aztán ne tessék azt mondani hogy csak mert nem látsz túl a sok hülyén azért nincs ott több normális is. én is ismerek sok hülyét. emellett normálisakat is.

viszont a kérdésre válaszolva. énsem nagyon tudok programokat itt amik érdekesek lehetnek főleg (amint említetted) egyedül. mozizni én szeretek egyedül járni. ott a deac ha sportolni akarsz. bowling. esetleg könyvesbolt. vagy csak simán sétálni. ajánlom a csapó utcán lévő cukrászdát. hm. nem ugrik be több. talán a ködszínház a stadion mellett. az szép.

jó mulatást és előítélet mentes mindennapokat kívánok.

2014. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sajnos rettentően ismerős probléma, igaz hogy csak három hónapja vagyok itt, de már néhányszor feladtam. Ez egy falu. Ha esetleg történt valami változás a beszélgetésben résztvevők életében, örömmel okulnék belőle. Köszönöm.
2015. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért, mert te nem kellesz senkinek nem a lányokat kell hibáztatni.☠️
2022. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!