Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételivel kapcsolatban...

Pótfelvételivel kapcsolatban segítenének légyszi?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm nem jutott be és segíteni szeretnék neki. Azt tudjuk,hogy még nincsenek fenn azok a szakok,amik meg lesznek hirdetve, de ilyenkor jelentkezésnél ugye azt a 1-et nagyon meg kell gondolni. És ilyenkor próbáljuk a legalacsobbat megjelölni,pl. ha 300 pontja van,akkor egy 200-asat,vagy mehet a 280-as is? Melyikre lesz nagyobb esély? Minél alacsonyabbat keressünk majd? Fontos lenne, mert vele szeretnék menni egyetemre :(
2009. júl. 23. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem erőltessétek azt , ami nem jó. Pl. ha csak olyan szakok maradnak, amit nem szeretne a barátnőd ne tegyétek. Én 2 ponttal maradtam le az egyetemről, de ilyet nem csinálnék.

Együtt érzek a barátnőddel, elég rossz érzés:(

Neked gratula!

2009. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a gratut,de úgy lenne igazi az öröm,ha ő is jöhetne... amúgy nézegettük a tavalyi pótfelvételis szakokat és ha hasonló lenne a felhozatal,akkor lenne miből választani, csak hát ugye egyet lehet. És ezért kérdezném,hogy számít-e hogy alacsonyabb vagy magasabb pontosat jelöl be? És hogy hányan jelentkeznek? :S :(

2009. júl. 24. 00:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számít. De azt is figyeljétek, hogy már csak fizetősök maradnak. De persze, ne ettől függjön , h alacsonyabb vagy magasabb-e, hanem , hogy mit szeretne
2009. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egyetemi,hanem csak felsőfokú szakképzéseket nézünk,ott van államilag finanszírozott szak is. Jövőre meg újraérettségizik...
2009. júl. 24. 00:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az egészen más. Oda szerintem ha van legalább 280 pontja felveszik... remélem igazam lesz.
2009. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsivel van több annál.
2009. júl. 24. 01:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve baromság az a szempont, hogy egy helyre akartok menni. Ez nem lehet szempont szakma tanulásakor. Ha kedvelitek egymást, akkor találkozhattok iskolán kívül is.
2009. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!