Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológia érettség...

Emelt szintű biológia érettségin lehet különtanár nélkül jó eredményt elérni? (80% +)

Figyelt kérdés
Vagy ha biztosra szeretnék menni,járjak el valakihez? Faktos vagyok,kemény tanárral.
2012. aug. 21. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Az enyém 81% lett (bár szóbelivel együtt, az írásbeli csak 74%, de az se a tudásom hiánya miatt, hanem mert rohadt fáradt voltam), és utolsó év októberében kezdtem el tanulni szinte teljesen a nulláról, különtanárhoz sem jártam, faktra se mindig, és akkor is sokszor olyat tanultunk amit otthon már megtanultam, szóval az sem sokat segített. Csak egy jó könyv kell, megfelelő érdeklődés a biológia felé, és sima ügy.
2012. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem jártam különtanárhoz, csak faktra, de az elég gyenge volt, mégis 95%-ra meg tudtam írni.

Olyan is volt, aki különtanárhoz járt, mégis szar emeltet írt.

Na meg volt olyan is, aki tanárhoz járt és jó lett az érettségije.

Rajtad múlik nagyrészt, nem a tanáron.

2012. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
válaszolók! milyen könyveket, feladatgyűjteményeket használtatok fel?
2012. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Én főként ezt: [link]


Ez majdnem teljesen lefedi a követelményeket, és nincsenek benne felesleges információk, viszont én tanultam mellette a mozaikos könyvekből is ( 10-11-12), azokban viszont sok felesleges információ is van, amit tuti h nem kérdeznek, meg sok minden hiányzik is. Ha ezt a panemsulisat tisztességesen megtanulod, akk nagy baj nem lehet.

2012. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek zöld kezecske! :)

Harmadik válaszolónak én is megpróbálok segíteni:

[link]


[link]


Én ezeket használom és bejönnek :)

2012. szept. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!