Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítenek a pótvizsgán a tanárok?

Liz Lee kérdése:

Segítenek a pótvizsgán a tanárok?

Figyelt kérdés

megbuktam matekból...

bnöm korrepetált belőle de ugyérzem mindent elfelejtettem.. a matek tanárom olyan hogy mindig segitett mindenben. volt olyan hogy pl igaz az kémiából volt (azt is ő tanitotta) de ha dolgozatot irtunk mindig mondta hogy nyugodtan elővehetitek a füzetet azt csokolomxd mi meg kimásoltuk..

akkor pótvizsgán is ilyen jófej lesz és arra fog törekedni hogy átmenjek?

sose buktam még meg..



2012. aug. 23. 01:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült úgy megbuknod egy ilyen tanárnál? Én amúgy egy kicsit sem segítenék a nebulónak, ha már pótvizsgázni akar, legalább készüljön fel tisztességesen. Biztos nem a legnehezebb anyag lesz terítéken, meg nem is 5-ös szintet várnak tőled, de azt ne várd, hogy ott is elővehesd a füzetedetet...
2012. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem fogom elővenni a füzetet képzeld:))

de legalább törekedni fog arra hogy átengedjen?

2012. aug. 23. 01:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtad múlik, hogy át tud-e engedni, vagy sem.
2012. aug. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, csak rajtad áll. Ha ilyen volt órán, akkor valószínűleg rendes lesz. Viszont van olyan eset, amikor több tanár van bent...

Egyébként tényleg, ha dolgozatnál még füzetet is lehetett használni, hogy a fenében lehetett megbukni?

2012. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mondom ez KÉMIÁNÁL volt mateknál már nemvolt ennyire jófej mivel csak egy évig volt kémiánk.
2012. aug. 23. 01:37
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

"de legalább törekedni fog arra hogy átengedjen?"


Basszki, neked kell törekedned arra hogy átmenj! Bukott szamár.

2012. aug. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy annyira lazán venné, matekból érettségizned kell majd, azért nem mindegy.


Egyébként, nem a tanár fog törekedni, hogy átmenj. Neked kell odatenned magad és bebizonyítani, hogy igenis megérdemled, hogy átmenj a pótvizsgán. Először neked kell bizonyítanod és ha látja a tanár, hogy készültél és mindent megteszel, hogy átmenj, akkor ő is úgy fog hozzáállni.

2012. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Én korrepetáltam egy ismerősömet mateból. (Az osztályfőnöke buktatta meg.) Én jó voltam matekból, emelt szinen tanultam, az ismerősöm csak középszinten. Egyész nyáron tanultunk, minden nap. Eljött a vizsga napja, én nyugodt voltam, mindent tudott. Felhívott, hogy egy pontja hiányzott, és nem adta meg a drága jótét tanár, sőt, megjegyezte, hogyha egyszer-kétszer elment volna hozzá különórára, akkor biztosan sikerült volna. (Tehát ha kicsenget neki X összeget, akkor no problem) És azok, akik hozzá jártak, azok átmentek, holott közel sem tudtak annyit.


Szóval ez a tanártól is nagyban függ.

2012. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
jézusom én ma vizsgáztam tuti nem sikerült 50pontos volt ,szerintetek mennyi kell a kettesér?
2012. aug. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45 ponttól megadják a kettest!
2012. aug. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!