Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti beszoktátok fedni a tanköny...

Ti beszoktátok fedni a tankönyveiteket?

Figyelt kérdés
Nekem anyám kivan akadva, ha nincs befedve, szóval mindig beszoktam, de rájöttem, hogy annyira felesleges. Meg akkora pazarlás. Használom egy évig, aztán kidobom a könyvet is meg a fóliát is (újrahasznosítósba, de szerintem akkor is felesleges).
2012. aug. 23. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen. Ettől lesz egyéni.

Meg egyáltalán én nagyon szeretem ezt a műveletet (mégha nem is ez a kreativitás csúcsa), ahogy készülök az új tanévre, nézegetem az ilyenkor MÉG szép és érdekes könyveket, valahogy jó érzés bekötni őket szépen.


Nem találsz benne örömöt?

2012. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fiaméknál kötelező átlátszó anyaggal bekötni
2012. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én inkább a füzet vásárlásban találok örömöt, egyébként mostanában csak a füzeteket fedem be.

De ez annyira nem izgalmas művelet számomra.

Egyébként én is átlátszó fóliára gondoltam.

2012. aug. 23. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
én soha xDDD És ezzel teljesen ki is idegelem a tanárokat h pl nem fedem be az ellenőrzőmet és teljesen össze van gyűrődve, szét van szakadva de ez nem a befedésen múlik xD Én nem szeretem befedni.
2012. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha befedni nem is akarod legalább ragassz rá matricát.Ma már olyan sok divatos,állatos kedves,vagy torz létezik amit a kamaszok szeretnek.
2012. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Matrica ált van rajta
2012. aug. 23. 14:29
 7/11 anonim válasza:

Most se a tankönyveket,se a füzeteket nem fedem be,mert rájöttem,hogyha vigyázok rájuk,akkor nem gyűrődnek meg annyira.Egyedül az ellenőrzőmmel fogok majd szórakozniXDD az zöld lesz,kék helyett:D

Amúgy matrica mindig szokott mindegyik füzetemen,könyvemen lenni:)de már nem állatos,meg szóval semmilyen..csak piros,fehér háttérrel..:DD

A füzetek erős borítójúak,a könyvek meg hát..alapból erősebbek:)



17/L(leszek)-11.osztályba megyek

2012. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én úgy vagyok mint az első, szeretem csinálni. És hanyagnak tartanám magamat ha nem lennének befedve (senki ne értse férre, aki nem szereti becsomagolni most nem biztos hogy hanyag..)

Én ezzel úgy vagyok hogy pl a telóm is tokba van, meg rendmániás vagyok, szóval egyértelmű a könyvek belesznek csomagolva + HA NINCS BECSOMAGOLVA NEM ESIK JÓL TANULNI SEM. A füzeteket nem szoktam mert keményfedeles spirálon nem mutat jól....

2012. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak tankönyveket, de atlaszok, füzetek nincsenek. (Atlasz bírja, füzetek meg havonta betelnek... Ellenőrzőmön meg van, de arra nekünk még fotó is kell.xd)
2012. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én anyám hisztije miatt be szoktam, amikor novemberben észreveszi :D

De amúgy meg nem érdekel, nálunk annál menőbb, minél lestrapáltabb.

2012. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!