Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy az ELTE-n biológia...

Ahhoz hogy az ELTE-n biológia Alapfokból (BSc) lediplomázzak kell valamilyen nyelv vizsga?

Figyelt kérdés
A SZTE honlapján olvastam hogy oda középfokú nyelvvizsga kell az alapfok megszerzéséhez az ELTE-n kell? És ha igen milyen?

2012. aug. 24. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Mindenhol kell, hogy legyen nyelvvizsgád.

Amíg nincs meg, nem adják ki a diplomádat.

2012. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Az Elte-n C típusú(felsőfokú) nyelvvizsgáról olvastam nemrég, h az a követelmény.
2012. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Na ezt mondjuk kéltem, még IK-n sem kell a felsőfok, viszont a közép kötelező mindenhol.
2012. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

"ELTE-n biológia Alapfokból (BSc)"


Alapképzés a neve.

2012. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy nyelvvizsgát nem tudsz megcsinálni, akkor a biológia szakon kb. az 1. félév tantárgyait nem fogod bírni. A legnehezebbb szak. Na jó, nem az eltén, ott gagyi a szak, nem is mész semmire vele, ha ott végzed el. Amúgy igen, mindenhol kell a diplomához Középfokú C típusú nyelvvizsga
2012. aug. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló. Olvasd el mégegyszer alaposan. Nem a felsőfok a C, hanem az, hogy komplex, tehát szóbeli és írásbeli része is van
2012. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebben volt róla szó, hogy eltörlik 5(?) évre követelményként a nyelvvizsgát a diplomához. Nem tudom, hogy abból lett-e valami, de ha igen, akkor nem szükséges a nyelvvizsga, ennek utána kell nézni.


Ha nem törölték el, akkor mindenhova kell az alap nyelvvizsga, viszont az bármilyen nyelvű lehet.

2012. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!