Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretem nagyon a matekot,...

Szeretem nagyon a matekot, van egy könyv, amit nagyon szerettem nézegetni: FEjszámolás, boszorkányos matematikai trükkök a címe. Tudnátok ajánlani matekkönyveket ilyen hobbimatekosnak, mint amilyen én vagyok?

Figyelt kérdés
középszinten érettségiztem amúgy, meg mögöttem van már két félév egyetemi matek (nem matekszakos) meg statisztika. Tényleg nagyon szeretem, de pl. én matektanárnak hülyének tartanám magam, úgyhogy matekra nem mertem elmenni, sajnos. Na mindegy, a lényeg az, hogy szivesen matekoznék itthon, hobbiból. Tudtok esetleg könyveket ajánlani?
2012. aug. 24. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyes kis könyv az, csak kár hogy semmi gyakorlati hasznát sincs, ha van egy számológéped. Ha érdekel a valószínűség számítás kezdj el pokerezni, a felszín alatt színtiszta matematika az egész.
2012. aug. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem baj az nekem, hogy nincs gyakorlati haszna, én szeretek fejszámolni... :D
2012. aug. 25. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!