Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem lesz Villamosmé...

Mennyi esélyem lesz Villamosmérnökin 0 fizika tudással?

Figyelt kérdés
villamosmérnök
2012. aug. 26. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0? Az hogy lehetséges? Tényleges nullával szerintem az esélyed is ugyanennyi hogy villamosmérnök legyél.
2012. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én gépészmérnökire megyek 0 fizika tudással, hasonlóan alap mint villamosmérnökin.. a véleményem az, ha nem megy akkor félévkor vagy év végén átmegyek másik szakra. Csak az első évet kell túlélni bukás nélkül... ha meg megy a fizika akkor maradok. :)
2012. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak éppen a megkezdett féléveket lehet visszafizetni :S
2012. aug. 26. 14:31
 4/5 A kérdező kommentje:
elektrót egyébként tudom, csak a fizikát nem
2012. aug. 26. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Villamosmérnöki esélytelen fizikatudás nélkül. Egyébként BME-n pl kapásból fizika felmérőt is fogsz írni legelső héten ("0. zárthelyi").

Második: én gépészmérnökin vagyok és hidd el, az sem fog menni fizika nélkül. Csak úgy ízelítőként: pl gépészmérnöki alapismeretek első félévben középsulis fizikára épít: forgó mozgás, hajtástípusok, áramlástechnika, fűtőérték számítás, hatásfok, teljesítmény, entalpia. Szintén első féléves tárgy a statika, aztán arra épülve majd szilárdságtan, dinamika, rezgéstan. Szóval fizika az van rengeteg..

Ja és ilyen mérnöki előkészítő tárgy soksok fizikával minden szakon van, természetesen villamosmérnökin is.

2012. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!