Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet egyetem (kollég...

Mennyire lehet egyetem (kollégium) mellett bírni a munkát?

Figyelt kérdés
Éjszaka vállalnék munkát heti 2 napban, mennyire lehet ezt az egyetemmel illetve leginkább a kollégiummal összeegyeztetni, hogy aludni is tudjak vagy inkább albérletbe lenne célszerűbb mennem?

2012. aug. 27. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Sulifüggő.

Haverom szart az egészre, EKF-en mégis diplomát szerzett.

BME-s ismerősöm meg már vért hány, ki szokta írni a beosztását, hát nem irigylem.

2012. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÓE-KVK
2012. aug. 27. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 2nap simán kibírható,én gimi mellett jártam 2-3napot éjszaka,meg hétvégén délután.Elég kimerítő volt mondjuk,de mondhatni,hogy "hozzá lehet szokni".Most fősulin már több napot is elmegyek dolgozni,csináld úgy az óráid,hogy amikor mész dolgozni,akkor másnap délelőtt ne legyenek óráid,vagy pedig olyan órád legyen,ami annyira nem "fontos",hogy ha reggel hazamész,tudj aludni egy kicsit.
2012. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem iskolafüggő, hanem szak- és egyénfüggő. Egy eltés gagyi büfészakon biztos nem kell annyit tanulni, mint nálunk bármelyik szakon
2012. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Persze...gyere már és cseréljünk!
2012. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs, nem vágyom gagyi szakra
2012. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a koreai tényleg gagyi szak...a tiéd mi? Vmi tucat mérnöki szak?
2012. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!