Ez most hogy van?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam a bukásokon, pótvizsgákon, stb. Én nem buktam meg semmiből :D, de azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy pl. megbukik valaki 8.-ban, és pótvizsgára kell mennie. Viszont a felvételi is 8.-ban volt. De hogy veszik fel így bárhova is, ha megbukott? Vagy ha felvették, év végén pedig megbukott, és nem sikeról a pótvizsga, akkor törlik a felvételt? Hogy van ez? Ja, és ha valaki év végén bukásra áll, felteszik a tablóra? :D Pusztán kíváncsi vagyok.. :)

14/L



2012. aug. 28. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
8. év végén már nem szoktak buktatni. A suli örül, hogy megszabadulhat tőled, és inkább kitessékel kettesekkel, mintsem hogy bent tartson még egy évig. Plusz ott vannak az általad említett dolgok, az megint csak bajos lenne.
2012. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ismerek olyan személyeket, akik 8.-ból buktak oO
2012. aug. 29. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt egy osztálytársam 8 osztályba megbukot.
2013. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!