Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ősszel érettségizek az...

Ha ősszel érettségizek az osztályozóvizsgára kellet volna már jelentkezni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeptember 5-ig kell a papírokat beadni oda, ahol érettségizni fogsz. Szóval 1 heted van, hogy letudd az osztályozóvizsgát! Holnap menj be a suliba és ha szerencséd van, akkor a héten még tudsz vizsgázni! Sok sikert!:)
2012. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De egyáltalán van esélyem még jelentkezni? Mert szerintem legtöbb helyen már nyár elején kellett.

Egyébként az osztályozóvizsgát nem lehet később is lerakni, mint szeptember 5? Nem találok interneten erről semmit.

2012. aug. 28. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én múlt héten jelentkeztem, ma írásbeliztem, holnap szóbelizek. A lényeg, hogy szeptember 5-ig legyen a jelentkezési lap leadva a kiválasztott suliban. Szerintem sulifüggő, hogy ki-mikor csináltatja az osztályozót, de nekem is mondták, hogy a tanárom rakhatta volna akár októberre is, de neki így volt kényelmes... Szóval tanár- és sulifüggő, de szerintem minél hamarabb menj be és kérdezd meg.
2012. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd bemegyek.
2012. aug. 28. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!