Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőrtiszti főiskoláról...

Rendőrtiszti főiskoláról lenne pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy magyar, matek vagy törti érettségi kell hozzá, na meg persze az alkalmassági. Tesi érettségivel nem lehet bekerülni? Nekem az egyik ismerősöm úgy próbálkozott oda felvételizni.

Én is úgy gondoltam, hogy emelet tesit csinálok..., de így ha nem lehet...

Az alkalmassági tényleg olyan vészes, ja és még azt olvastam, hogy csajként még nehezebb oda bekerülni. Ez mennyire igaz?

Több infót is szívesen veszek, ugyanis nem sokat tudok erről a karról!


Köszi előre is!


2012. aug. 28. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló!

Már nincs Rendőrtiszti Főiskola, "beolvadt" a Nemzeti KözszolgálatiEgyetembe. Itt találsz magáról a rendészettudományi karról infót:

[link]


Mint láthatod, felvételi követelmény az alábbiak közül kettő teljesítése: belügyi rendészeti ismeretek v. magyar v. matematika v. történelem

Tehát tesi érettségivel nem fognak felvenni, hiába jelentkezel azzal.


A többi kérdésre nem tudok válaszolni.

2012. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!