Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok szolgálni élelmiszer-...

Tudnátok szolgálni élelmiszer-és vegyiáru eladó képzésen belül az élelmiszerek -és vegyiáruk forgalmazása modul kidolgozott tételeivel?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy egy rakás pénzt kiadtam erre a tanfolyamra és ez a modulom nem sikerült sajnos. 12 óra munka és család mellett csak a másik kettőre futotta az energiámból. Kaptunk ugyan kidolgozott tételeket, de az egész modul úgy 700 oldalnyi és nincs időm ezt kibogarászni.

A neten is kerestem anyagot, de a vázlatos és tételenkénti 4-5 sor meg nem elég sem a felkészülésre, sem a vizsgához!

Nagyon megköszönöm, ha valaki megszán ebből az egy modulból kidolgozott tételekkel vagy legalább mond egy könyv címet, amiből tanultak (nekünk nem volt), mert most már megőrülök!

(Ennyit a gyorstalpaló tanfolyamokról)



#eladó #bolti eladó #élelmiszer eladó #eladói vizsga
2012. aug. 30. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit rólad. 12 óra meló és család mellett mit gondoltál?
2012. aug. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm érdemi megnyilvánulásod! Nem hiszem, hogy kérdésedre válaszolnom kellene, már csak azon indíttatásból sem, amiért te sem a kérésemre reagáltál!

De köszönöm, legalább nem alszom el így éjjeli műszakba, hogy felbosszantottál!

Majd megtudod mi az élet, ha felnősz! Addig is élvezd, amit a szüleid megteremtenek neked!

2012. aug. 30. 03:23
 3/4 anonim válasza:

ha még érdekel akkor ezen a honlapon megtalálod [link]

legalul a képekre rákattintva

2013. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De mégis hogy gondoltad megtanulni? Miért a tanfolyamot szidod? És miért oltasz be amikor 29 vagyok és fix állásom van?
2013. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!