Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE tárgyfelvételek hogyan...

ELTE tárgyfelvételek hogyan és hol végezhetőek el és meddig?

Figyelt kérdés

felvettek az ELTE-re, de csak tegnap tudtam elkezdeni a csomagok/levelek átolvasását..


rengeteg linket és címet kaptam és írják hogy válogassuk meg milyen tárgyakat veszünk fel a kötelezők mellé, de azt sehol se írják, hogy meddig lehet felvenni őket, hol és hogyan..?


vki aki ELTE-s vagy odajárt segítsen, kérem



2012. aug. 31. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is legyen meg az etr-es userneved(EHA-kód) és jelszó. Majd ha beléptél az etr-be(etr.elte.hu), alul van baloldalt egy olyan menüpont, hogy "tanterv információ", abban megnézed, h mit kell felvenni első félévre és felveszed őket a "kurzusfelvétel" menüpontban. A tárgyfelvétel jelenleg is tart, az előzetes jelentkezés ma 4kor ér véget, utána jön a rangsorolásos jelentkezés(ha előzetesen nem veszed fel a tárgyaidat, az neked még nem gond!), majd a versenyjelentkezés. Pontos időpontok itt: [link]


Másik, a kurzusfelvétel menüvel megnézhetsz minden tárgyat, amit a szakodhoz hirdettek meg

Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!