Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kell befizetni a tandíja...

Mikor kell befizetni a tandíjat a fősulin?

Figyelt kérdés

Túl korai lenne most befizetnem, nem számítottam erre, hogy már beiratkozásnál be kéne fizetni. Valaki azt írja, hogy beiratkozás előtt be kell fizetni, valaki pedig azt, hogy majd október közepe fele. Most akkor nem értem, hogy mikor is kéne. Mert pótfelvételi által kerültem be egy szakra, de még levelet nem kaptam és diákhitelt szeretnék felvenni.

Remélem valaki tud segíteni :( :)


2012. aug. 31. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha diákhitelből akarod fizetni a tandíjat, akkor adnak haladékot kb. október vmeddig, de ha nem, akkor szeptemberben kell befizetni.
2012. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk szep 15.

De lehet két részletbe is , ha megkérvényezed, akkor a felét szeptemberbe a másik felét novemberbe.

2012. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. aug. 31. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!