Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le a félelmemet...

Hogy győzzem le a félelmemet a tanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindig is kitűnő voltam,idén voltam jeles (hatosztályos gimiben).

Félek hogy nem fogok-e olyan jól tanulni mint idén..

egyrészt megismertem egy nagyon szép és okos lányt.Másrészt szabadidőmben nyáron végig xboxoztam,ha a haverjaim nem értek rá.

Bejárós vagyok az iskolába 5kor szoktam kelni,suliból dél u. 4 fél 5 felé érek haza,most nehezebb lesz mert 8. fogok menni.

És egy csomó mindent elfelejtettem,gondolom át fogjuk nézni első héten,de félek hogy ha elkezdek azzal a csajjal kavarni akkor rosszabbak lesznek az eredmények,mivel nagyon belezúgtam és nem tudok másra gondolni..

Mit csináljak hogy ne féljek az idei tanévtől?

Úgy gondoltam hogy ha komolyabb kapcsolat alakulna ki köztem és ő közte, akkor szünetben találkozgatnák vele vagy pénteken szombaton több időt töltenék vele,és akkor rá is érnék a tanulásra..

előre is köszi.


2012. aug. 31. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak nyugodj meg haver! Figyelj kezeld ésszerűen a kapcsolatot, tanulj de ne hanyagold el őt sem! Otthon kell tanulni, iskolában pedig csajozgathatsz minden szünetben! Ha komolyodna a kapcsolat azt ne mondd hogy 1 esetleg másfél órát nem tudsz tanulni a barátnőd mellett!
2012. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez egyszerű, mert nem tanulni kell, hanem tudni ;)
2012. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!