Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az iskolátol meg...

Nagyon félek az iskolátol meg a kollégiumtól. Más is retteg az iskolakezdéstől?

Figyelt kérdés
Mindkét helyen olyan változások lesznek, amik nem nagyon tetszenek. Rettenetesen félek mi lesz, pedig egy évet már oda jártam. Lehet a bejárás lenne a megoldás.
2012. szept. 1. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
eddig én alig vártam már a kolit meg a sulit...reggel költözök, de nem akarok már mennii xD rettegek:D de várom....csak inkább nem xD
2012. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én anno alig vártam mindig, hogy vissza mehessek a koleszba! persze év közben játszottuk az eszünk, hogy nekünk milyen rossz, de a suliban valahogy "különlegesek" voltunk, mert hát mi koleszból járunk be. :) Évekkel később is hiányzik és nagyon sok szép emlékem van.

Ne félj a változásoktól, erről szól minden nap. Nézz szembe vele bátran és próbáld meg elfogadni. 15 évvel később tudod milyen jó lesz, mikor eszedbe jutnak a koleszos évek? :)

Nyugi, nem lesz gond! :)

2012. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én is így voltam vele amikor új suliba kerültem és koleszos lettem, ez volt 8 évvel ezelőtt. Rettegtem én is hogy jaj most mi lesz de nemvolt gond. Jó fej szobatársakat kaptam, így már az első napom jól sikerült amit nem felejtek el, és persze a 4 év alatt történt emlékeimről is szép kis regényeket tudnék írni. Az új sulitól jobban rettegtem, egyáltalán nem volt ott semmi ismerősöm, mert a gólyatábor abban az évben elmaradt valami miatt így nem került sor az ismerkedésre, első 2 hét volt a rossz amikor még nem szoktunk össze, mindenki elvolt a saját haverjával mert szinte mindenki ismer mindenkit, aki pedig nem az csak nézte a falat. Utána meg már úgy összeszokott a társaság hogy még a mai napig is többen összejárunk valahol, mert én maradtam a városba mert itt kaptam munkát meg itt is tanultam ki a másik szakmámat suli után. Ha túl éled az első hetet akkor utána már csak jobb lehet!
2012. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az újtól mindig fél az ember, nem tudja milyen lesz. Szeretünk biztosra menni...

Annó beköltözés előtt 1-2 nappal én is tartottam tőle, még azt is mondtam, hogy bejárós leszel, igaz 2 óra vonat a suli :D

Aztán első nap eloszlott minden kétely...

Felsőbbévesként egyre jobb lett, jó társaság alakult ki... Idén lediplomáztam, és soha nem gondoltam volna, de most úgy visszasírom az egyetemet...

Tegnap költöztek be a többiek, egyedül én hiányzom közülük. És rossz érzés, szabályosan fáj a szívem a koliért egyetemért de legfőképp a bagázsért. Mindenki írja FB-ra, hogy sikeres beköltözés (egyetemen azért nem egyszerű menet) ki kivel van mi jött össze... Én meg kuksolok itthon, nélkülük...

De egyszer mindennek vége :)

2012. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én szabályosan depressziós lettem, annyira félek. Van pár barom aki elkezdett basztatni tavaly, mert én tanulok is és nem szívok semmit sem. És ez nem tetszik nekik, de valamit tennem kéne, hogy ne tudjanak bántani. A kolesz meg még pluszba rátesz erre, elegem van. Eddig vártam a sulit, de most nagyon parázok.
2012. szept. 1. 14:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!