Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Számít az egyetemi felvételiné...

Számít az egyetemi felvételinél a korom?

Figyelt kérdés
Egy évvel idősebb vagyok az osztálytársaimnál. Hosszú, hogy miért, de nem buktam meg! Ezt nézni fogják majd? Mert egy elég magas ponthatáros szakra szeretnék jelentkezni majd, nem gáz, ha azt hiszik, hogy megbuktam? És aki tényleg megbukott, azzal mi van? Őt is felvennék? És engem?
2012. szept. 1. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Senkit nem érdekel, szóval nem, nem számít.
2012. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Miért néznék ne viccelj egy év, évvesztes is lehetnél, vagy nulladik osztályba is járhattál volna.

Persze, hogy felvennék, mondjuk számít mikkor bukott. Mert ha kilencedikben bukót matekból az ki sem derül felvételin.

De különben ezzel mi bajod?

2012. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van elég pontja akkor ja, felvennék azt is aki megbukott
2012. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A felvételinél csak és kizárólag egy dolog számít: a pontszámod.


Az meg nem függ a korodtól.

2012. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nézi senki, sokan a negyedik és ötödik X után is járnak egyetemre illetve nagyon sokan járnak OKJra, hogy pontot kapjanak különböző szakokra, ha elsőre nem sikerült bejutni, így evidens, hogy ők sem 18 évesen jutnak be. Nincs ebben semmi extra.
2012. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Meg fogsz lepődni, hogy az egyetemen mennyire NEM egykorúak az emberek.
2012. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem számít ha számítana a kor szerinted járnának 40 50 éves emberek egyetemre?
2012. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én idén vagyok gólya.

25L

2012. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ava87 ***** válasza:
Egyáltalán nem számít, nem is nézi senki, a besorolás is tudtommal automatikusan zajlik, nem emberek válogatják össze. Csak a pontok számítanak. Az egyetemen meg senkit nem érdekel, hogy hány éves vagy, a legtöbb tanár a nevedet sem jegyzi meg, nem ám azt, hogy hány éves vagy :)
2012. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!