Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet ez ellen tenni valamit?...

Lehet ez ellen tenni valamit? Akár hivatalosan.

Figyelt kérdés

Szóval vallásos lesz a sulim,és egy olyan kérdésem lenne,hogy lehet az ellen tenni valamit,ha rendesen becsaptak minket a diákokat?Heti 1 hittanról volt szó,úgy volt,hogy azoknak lesz kettő akik bérmálkozni akarnak,most már arról beszélnek,hogy heti kettő lesz kötelező mindenkinek.Havi 1 miséről volt szó,most már ha minden igaz hetente kell majd menni.

Plusz kitalálták hogy hordjunk kitűzőt ünnepekkor,erről se volt szó,de ez még nem olyan gond. Szóval lehet ez ellen tenni valamit?


2012. szept. 1. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs a közelben másik iskola ahova átiratkozhatsz és mindezt elkerülheted akkor szerintem nincs mit tenni. Akkor van gond, ha olyan helyen laksz ahol nincs erre lehetőség mivel ilyen esetben aztán bármire rá tudják venni a diákot hisz nincs lehetősége máshova menni.
2012. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Átjelentkezhetsz másik, suliba de mást nem.

A mostani NAT-ba már azt hiszem bent vagy, hogy kötelező hittan vagy erkölcstan óra.

2012. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem értem a reakciódat, ha vallásos suliba jársz miért furcsa, hogy van hittan óra?

tudtad jól, hogy van és gondolom azért mentél oda mert vallásos vagy, akkor viszont kötelességeid vannak, ha nem szeretnéd teljesíteni keress gyorsan egy másik sulit.

2012. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes :o én eddig csak arról hallottam, hogy azon iskolák ahol a fenntartó vmelyik egyház lett van ilyen, hogy valamelyiket a kettő közül muszáj.

Én örülök, hogy már csak az egyetemmel kell foglalkozni és azzal is a régi szabályok szerint nem pedig az új szerződéses maszlaggal :D

Ez a sok rá erőltetett vallásosdi meg ez a heti 5 tesi, noha mondják, hogy csak gumicsont de ez a nemrég megemlített iskola köpeny... mintha direkt b@sztatnák a diákokat :D nem beszélve a felsőoktatási módosításokról... vicc ami itt megy. De tényleg csak akkor szar ha pl. a kérdező vidéki és a közelben nincs úgy iskola.

2012. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" és gondolom azért mentél oda mert vallásos vagy,"


Vagy a fenntartását átvette az egyház és nincs más választása...


Amúgy én tuti nem járnék templomba mert nem vagyok vallásos. A hittan alól nincs kibúvó az órarend része, de a saját szabadidőmben nem cigásznak templomba...

2012. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!