Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen (Bölcsészkaron)...

Egyetemen (Bölcsészkaron) mire érdemes jegyzetelni? Spirálfüzetbe vagy lapokra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 11:06
 1/5 anonim válasza:
82%
Sztem mindegy, amire szeretnél. Mondjuk a lapoknak az a hátránya, hogy ha nem vagy rendszerető és precíz, akkor a felét elveszítheted. Nekem csak egy mindenes füzetem van. Sztem ez nagyon praktikus.
2012. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én arra a vastag spirál füzetre gondoltam, amiben ilyen színes választók vannak, csak annyi a baj vele,hogy kicsit nehéz, meg lehet,hogy 1-1 rész túl hamar betelne. A lapokból nem tudom,hogy lehet tanulni, elég kényelmetlen lehet. Ha sok könyvet kell majd cipelni, akkor jobb lenne a papír, de én szerintem elkeverném.
2012. szept. 2. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre nem kell sok könyv. Nem is kell könyvet bevinned. A laptopot van olyan tanár aki nem szereti mert hangos a billentyűzet. Én vettem egy nagy spirálfüzetet (azt a színes választósat pont :D) szerintem az tökéletes. Ha meg betelik van benne laptartó, majd jegyzetelek lapra és abba gyűjtöm.
2012. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Komolyan nem kell hordani a könyveket, soha? Ez minden egyetemen/főiskolán így van? Csak azért kérdezem, mert pl. táskát sem mertem addig venni, amíg ki nem derül,hogy mennyi könyvet kell majd cipelni.
2012. szept. 2. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem kell néha könyvet hordanom szemináriumokra. PE anglisztikára járok, sok a gyakorlat. Vannak munkafüzet jellegű könyvek, irodalom gyak.-ra is kellett 2 pl. De nem olyan sok, én a válltáskámban szoktam hurcolni őket, és elférek. :) Amúgy én minden tárgyra külön sima (nem négyzetrácsos, nem vonalas, és nem spirál de A4-es) füzetet használok, a papírokat én elhagynám. Meg így mindig csak az a füzet kell, amilyen órám lesz. És nem keverednek a tárgyak se.


20/L

2012. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!