Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki utálja a sulit? És ki várja?

Ki utálja a sulit? És ki várja?

Figyelt kérdés
Tudom, később mikor dolgozni kell megbánom hogy a suli miatt nyavajogtam blablabla...De ez most a jelen, én személy szerint azért nem várom annyira a sulit, mert sokat stresszelek a tanulás miatt. Ti hogy vagytok ezzel?
2012. szept. 2. 17:24
 1/9 anonim válasza:
nem akarok nagyon :(( tiszta gyomorgörcsöm van
2012. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nagyon nem akarok menni, 9. osztályt kezdem holnap.Nem tudom mi lesz, nem ismerek senkit az iskolából.
2012. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én meg új osztályba megyek.Nem tudom mi lesz.Nekünk reggel 8kor lesz az évnyitó.(ráadásul az osztályba az egyik csajjal nagyon nemvagyok jóba..)
2012. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második kommentelőnek: ne izgulj, hamar megtalálod a saját társaságod, eleinte nehéz, de később már belejössz és észre sem veszed mennyi barátod lesz hirtelen. Én most megyek 11-be, és mostantól sokkal jobban hajthatok mint eddig.
2012. szept. 2. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is 11.-be megyek, pontosabban 12, de NYEK :P

Hát igen idén már hajtani kell :D Amúgy eléggé felemásan állok hozzá. Várom is meg nem is.

2012. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valahogy én is, igazából csak a barátaim miatt várom a sulit mindig. :)
2012. szept. 2. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem várom. Nyár közepén volt egy pár hét, amikor minden reggel úgy keltem, hogy Úristen, mindjárt iskola, és full hányingerem volt az idegtől... Nincsenek barátaim, pedig nem vagyok egy szörnyű vki...középsuliban, általánosban mindig megtaláltam a helyem, hát fősulin nem jött össze...
2012. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nagyon nem várom... Elveszi az időmet, és csomó gyökérséget tanulunk.
2012. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én várom, mert társaságban lehetek, meg nagyon unalmas szünetem volt, de a sok tanulást és tornaórákat nem várom.
2012. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!