Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azok is kaphatnak ösztöndíjat...

Azok is kaphatnak ösztöndíjat akik nem kitűnők?

Figyelt kérdés
Nagyon jó iskolába járok,de nem vagyok kitűnő.És azt szeretném tudni,hogy amúgy kik kaphatnak ösztöndíjat?Csak azok akik kitűnők vagy jelesek?
2012. szept. 2. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Középiskola? Egyetem?

Ha középiskola milyen ösztöndíjról van szó?

2012. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gimnázium.És nem tudom milyen ösztöndíj,mert a barátom mondta,hogy van és most fognak utánanézni.De gondoltam valaki hátha tud valami konkrétat itt.
2012. szept. 2. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát általánosságban nem szokott lenni ösztöndíj, azt vagy az iskolád írta ki vagy az önkormányzat.

Annak ott kellene utánaérdeklődni.

2012. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De akkor lehetséges,hogy pl: hármas átlaggal(na jó kicsit több.inkább a négyes alját súrolja.)is kapok ösztöndíjat?

Köszönöm szépen az információt!:)

2012. szept. 2. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Hááááát erősen kételkednék benne :) De nincs infóm erről. De amit én eddig láttam oda mind a nagyon jó átlagú emberek pályázhattak.
2012. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszön szépen a segítségedet!:)

Ha esetleg valaki tudna valamit az írja!:)

2012. szept. 2. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,szerintem nem!

Nálunk (én is gimibe járok) 4,5-es átlag felett kaphatunk ösztöndíjat.Egyetemről meg amiről tudok,4-es átlag felett adnak.

Én 4,6-os átlaggal éppen hogy kaphattam :)

2012. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es átlagos egyetem konkrétan az orvosi,szerintem ott azért az nagyon szép átlag...barátnőmnek nagyon kicsivel lett alatta és nem kapott,pedig gimibe végig kitűnő volt!
2012. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetemen, fősulin van szociális ösztöndíj (pl. Bursa Hungarica), amely nem függ tanulmányi átlagtól.
2012. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!