Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun tárgyfelvételben...

Neptun tárgyfelvételben segítség? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben láttam hogy sok tárgynál bővítették a férőhelyek számát. Van egy tárgy, amit nagyon szeretnék felvenni, de betelt. A terem ahol tartják, több embert is be tud fogadni, így nagyon jó lenne ha még beférnék. Kinek kell írni ez ügyben? Próbáltam megtalálni a tanár e-mail címét, de nem sikerült. Vagy inkább a tanulmányi osztályon próbálkozzak? Vagy a neptun rendszernél? Kérlek segítsetek

#Neptun #tárgyfelvétel #2012 szeptember
2012. szept. 5. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha van olyan a kurzusoknál, hogy várólistára jelentkezés. Ha nincs ilyen, akkor a tanulmányi osztálynak, vagy a tanárnak/tanszéknek küldhetsz levelet.
2012. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tanárnak kell írni. A suli honlapján szerintem fent kell lenni-e az email címének, de ha nem találod, keresd meg a tanszékvezetőt, neki tuti van valami elérhetősége a honlapon és ő biztos fog segíteni, hogy hogyan tovább. Ha sehogy sem tudod elérni a tanárt, akkor próbálkozz a TO.-n
2012. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ!
2012. szept. 5. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!