Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Testnevelés órai problémákat...

Testnevelés órai problémákat hogyan orvosolhatnám?

Figyelt kérdés

Új tanárt kaptunk. Az első óránk tegnap volt, kimentünk a focipályára és nem csináltunk semmit, mindenki mehetett amerre akart. Először is kijelentette a tanár, hogy idézzem: "olyan nincs, hogy jaaj nagyon görcsölök mert épp megvan, tudja tanárnő, engedje már meg.." Első problémám, hogy nekem nagyon görcsöl és olyankor megmoccanni sem bírok (őszintén szólva jobb is ha nem csinálok semmit!). Ezzel mit kezdjek? :( Ma 6 kör futás volt, utána törpejárás. Csináltam amennyire tudtam de nagyon nulla vagyok fizikailag... A törpejárás felénél elkezdte mondogatni, hogy kik sétálhatnak tovább. Én úgy hallottam, hogy a nevemet mondta, felálltam de leordított: "K-t mondtam nem R-t!" Mire a végére értem, röhögött, hogy ő mondta a nevem de én inkább továbbmentem, holott nem is szólt az előzőn kívül.. Direkt szívat a másik órán is, amit ő tanít. Ezek után 20 felülés, 10 fekvőtámasz volt, amit nagyon nehezen bírtam, és elég rendesen kifáradtam (vörös voltam mint a cékla). Aztán labdajátékot játszottunk, és ha megálltam fél percre mert nem dobták nekem a labdát akkor rögtön szólt hogy mozogjak is ne csak álljak...

A másik meg. Eddig minden éven más tesitanárunk van/volt. 4. osztálytól kezdve mindegyik megcsináltatta velem a hátra bukfencet, amit NEM NEM NEM és NEM tudok megcsinálni, mert egyszerűen nem vagyok rá képes. Mindig az van, hogy beszorul a levegő és kiroppan a nyakam, legutóbb tavaly 4× csináltatta velem újra a tanár, mert megpróbáltam azt, hogy eldűltem mint egy krumplis zsák és azt mondja, hogy jó hagyjuk, de nem. Először nem fájt, másodszor kicsit, harmadszor már határon túl volt és negyedszerre úgy keltem fel arról a matracról, hogy míg a sor végére értem nem kaptam levegőt és szédültem, sötétedett minden. De tudom, hogy ez a tanár is olyan, hogy akkor is megcsináltatja velem, ha ottmaradok a matracon, de én ezt nem akarom. Azt meg nem hagyja, hogy ne csináljam meg, és hiába mondtam, hogy akkor írja be az egyest, akkor is megcsináltatták. Nem merem megcsinálni mert ha eszembe jutnak az esetek rögtön sírva fakadok (mint például most is). Mit tegyek?

Kérlek segítsetek!!!


Nagyon nehezen fogom kibírni ezt az évet, mit tegyek?


2012. szept. 5. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnálom, ez van

tényleg nem tudsz mit csinálni

ha beíratod édesanyáddal a felmentést, akkor is akadékoskodni fog

próbálj alkalmazkodni

2012. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most az egyszer nem megy.
2012. szept. 5. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj erről az édesanyáddal első körben, aki majd beszél a tanárral. Én megmondanám neki amúgy pofátlanul, ezt te nem vagy képes megcsinálni és nem csinálod, mert rosszul vagy tőle. Ha meg azért akadékoskodik, mert neked megjött és rosszul vagy, iratsz anyukáddal papírt, hogy Kérem lányomat eü okokból mára felmenteni. Odaadod és leülsz a pálya szélére. Ha azt mondja őt nem érdekli, akkor megmondod, hogy bocs ez van, nem tesizel és kész. Nem kell úgy ugrálni az ilyen nyomorékoknak, akik a diákokon vezetik le a kis frusztrációikat, ahogy ők akarják. Ha nagyon jár a pofája, menjetek be az igazgatóhoz. A testnevelés csak egy rohadt készségtárgy, ha fájdalmaid vannak, rosszul vagy, akkor kihagyod és pont.
2012. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!