Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Semmelweisre, a kutatók...

A Semmelweisre, a kutatók éjszakájára gáz, ha végsősként mennék? Nagyon sok a kisiskolás?

Figyelt kérdés

Jövőre orvosira szeretnék jelentkezni, első helyre SOTE-ra, és nyílt napra majd mindenképpen szeretnék menni, de ugye ez a Kutatók Éjszakára hamarabb van, és eddig is részt vettem a helyi fősulin. Annyi, hogy itt a fizikás-kémiás előadásokra ilyen alsósokat vittek, amin mi néhányan az osztályból "furán" éreztük magunkat, nem odavalónak...


Azt viszont nem tudom, hogy ugyanez van-e Pesten is. Illik-e nekem menni 18 évesen, vagy inkább csak a nylít nap való már nekem? Habár ahogy az alőadások témáit nézegetem (sokféle sebészeti bemutató, komolya elméleti anyagok), nem kisiskolásoknak való...Szerintetek?


18/L



2012. szept. 5. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár én Debrecenben tanulok, de tavaly voltam segítő a KÉ-n itt az egyetemen.


Meglátásom szerint nem csak kisgyerekek jönnek, sok egyetemista és gimnazista is eljött. Volt, hogy az egyik előadó családja jött el megnézni az apukát, bár utólag elmondták, hogy egy kukkot nem értettek belőle. (8-9 éves gyereket azért sajnáltam :D)


Menj el nyugodtan, a komolyabb dolgokra inkább idősebb, érettebb emberek látogatnak, a látványosakra azért visznek kicsiket, mert valószínűleg olyat úgysem fog látni (vagy ennek hatására elkezdi érdekelni a fizika, kémia)


18/F

2012. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! a semmelweisen amúgyis beülhetsz bármelyik előadásra, ezek teljesen nyilvánosak! szeretettel várunk téged! az ora.sote.hu oldalon találod a teljes órarendünket, onnan válogathatsz magadnak kedvedre. Igaz, nem biztos hogy sokat fogsz érteni, de mindenképp érdemes eljönni.
2012. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én annak ellenére mennék, hogy első éves orvostanhallgató vagyok a SOTE-n:) Csak sajnos betűhétvégénk lesz pont:(( De menj! Nagyon jó lesz, beszéltem TDK-s hallgatókkal, akik részt vesznek a lebonyolításban. Mondták, hogy rengetegen szoktak lenni. Az anatómiai intézetet mindenképp látogasd meg, jó lesz:) Amúgy rengetegen mennek laikusok is( végül is nekik [is] rendezik), akár gyerekekkel is.
2012. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!