Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pályakezdőként nem találok...

Pályakezdőként nem találok munkát, javasoljátok h bejelentkezzek a Munkanélküli hivatalba?

Figyelt kérdés
És ha vki járt már ott.....vannak ott képzések vagy mesélne nekem róla!!! Köszönöm!19/l
2009. júl. 28. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképpen és mihamarabb jelentkezz be! Szívesen alkalmaznak olyan embert aki regisztrálva van mert azért állambácsitól ők pénzt kapnak. Amúgy munkanélkülit pályakezdőkén nem kapsz. Havonta bepecsételnek a kis könyvedbe, és ennyi.
2009. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelentkezz minél hamarabb.

Kell hozzá a személyid, lakcímkártyád, adókártyád, TB kártyád, a végzettséged igazoló okirat (életkorodat nézve érettségi bizonyítvány)

Amikor jelentkezel, rögtön ki is válthatod az alkalmi munkavállalói könyvet is.

A start kártyát csak akkor igényeld, ha majd lesz biztos munkahelyed.

Az átképzésekről is ott érdeklődhetsz, de megnézheted az afsz.hu-n is. A környékünkön most angol alapfokú és pincér tanfolyam indul.

2009. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm!!!!
2009. júl. 29. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Már azonnal jelentkezned kellett volna. Start kártya?
2009. júl. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra azt mondták csak akkor váltsam ki...ha már vAn munkalehetőség ami összejöhet a láthatáron!!!! Azért nem jelentkeztem eddig mert bíztam benne a nyáron találok magamtól is.....
2009. júl. 30. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!