Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha fel kell...

Mit tegyek, ha fel kell vennem egy tárgyat, de az ütközik egy másikkal?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy fel kell vennem a matek felzárkóztatót, de az összes időpont ütközik vmelyik másik órával. Egyszerűen nincs olyan variáció, ami jó lenne, hiába tologatom ide-oda az órák időpontjait. Most akkor mit csináljak?

Gondolom a leírásból kiderült, hogy Neptunról van szó.



2012. szept. 7. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy a matek felzrk-ra vagy az egyik órára nem jársz be :x talán keverheted, hogy egyszer itt egyszer amott vagy. Talán nézd meg melyik a legkönnyebb óra azok közül amikkel ütközhet.
2012. szept. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj a tárgyfelelősnek.
2012. szept. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tavaly én nekem is fel kellett vennem a BGF-en :/


de nekünk több időpont is meg volt erre hirdetve, főleg késő délután, szóval nem volt ütközés


nincs másik időpont?

2012. szept. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem egész napok ütköznek reggeltől estig. b*zi tanári szakirány...

meg kell oldani. ami könnyebben megy, vagy jobbfej a tanár, oda nem jársz be. elég sok ütközésed lesz még az elkövetkező években, hozzá kell szokni.

2012. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"nincs másik időpont?"


8 opcióm van, de lényegében csak 4, mert egy csomót ugyanakkor tartanak, csak más tanárok.

Egyébként én is arra gondoltam, hogy nem járok be, de nem úgy van, hogy csak 3 órát lehet hiányozni, utána megtagadják aláírás van?

2012. szept. 7. 14:21
 6/8 A kérdező kommentje:
*aláírást
2012. szept. 7. 14:21
 7/8 FFDP ***** válasza:
Azt amit Hermione.
2012. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik héten erre másik héten arra...nem mindenből van vezetve, hogy ki mennyit járt be, valamint ha két nagyon fontos óra ütközik akkor egy kevésbé fontosat kell beáldozni más időpontban, mert akármilyen szarok is ezek a rendszerek olyat nem szoktak csinálni, hogy pl. első szemeszter legfontosabb tárgyait ütköztetik.
2012. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!