Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolványhoz kell NEK...

Diákigazolványhoz kell NEK azonosító, amihez időpontot kell kérni egy okmányirodában, de az ügycsoportok között, sehol nincs olyan, hogy "Diákigazolvány", csak személyi, anyakönyvi kivonat, stb. Melyiket kell kiválasztani?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Oda kérj, ahol a személyiket is csinálják.
2012. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ma intéztem ezt el, csak fogtam magam és elmentem a legközelebbi okmányirodába, nem kértem időpontot, de nem is volt ebből probléma. Ebben az okmányirodában a biztonsági emberek adják a sorszámot, szóval nem láttam melyik ügycsoport kell, de lényeg, hogy a fényképezkedős szobába juss be, ahol készül rólad egy fénykép, elkérik a személyi igazolványodat és a lakcímkártyádat, majd két helyen aláírsz papírokat és kész.
2012. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen, ez vidéken biztosan működik...
2014. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok és ugyanúgy igényeltem diákot mint a 2. válaszoló...
2014. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az internetes időpontfoglaláson én is fennakadtam. Viszont tegnap bementem személyesen, mára tudtak adni időpontot (valószínűleg telefonon is tudtak volna). Ma összesen 15 perc volt az ügyintézés, és megkaptam a papírt. Persze a tanulmányi osztályra még be kell mennem vele.


Budapestieknek csak ajánlani tudom a 11. kerületi okmányirodát, készségesek a recepciósok, a váróban van vízautomata, íróasztalok külön lámpával, lehet bankkártyával fizetni, és Posta is van helyben. Sőt, van egy kis leválasztott rész gyerekeknek, szőnyeggel meg pár játékkal.

2015. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és az internetes rendszer szerint már minden időpont elfogyott, de személyesen még tudtak adni. Úgy látszik, nincs teljesen összekötve a két rendszer, érdemes személyesen vagy telefonon próbálkozni, akkor is, ha az internet szerint már minden elfogyott.
2015. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

régi már a kérdés, de ma pont belefutottam ebbe a problémába (és a "keresés" funkció kicsit sem segített) - az a neve az ügynek, amit be kell jelölni, hogy


Egységes elektronikuskártya-kibocsátási keretrendszer kártyafelhasználói regisztráció (30 perc)

2019. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!