Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milegyek? Programozó, órás,...

Milegyek? Programozó, órás, ötvös (fémműves) vagy animátor? Tudom nekem kellene eldöntenem de fogalmam sincs melyiket válasszam mindegyiket egyformán szeretném és mindegyikben megfogott valami . Szóval melyik jobb célszerűbb stb?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az animátor, mivel nem annyira monoton, tehát érdekes munka, és nyelvtudással jól el lehet helyezkedni.
2012. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

animátor jó, csak piszok nehéz bekerülni (mivel az is művészeti ágnak számít: pl. MOME - animáció). tanulmányi eredményt nem néznek, alkalmassági és gyakorlati vizsgára kell menned (ahol elég rendesen fel is kell mutatnod valamit). meg persze jól kell tudni rajzolni.


programozónál nagyon rámennek a matekra, szval ha tényleg jól megy a matek és szorgalmas vagy, akk menj csak oda.


másik kettőről nem tudok nyilatkozni.

2012. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó vagyok matekból d enem igazán a kedvencem és abbol nem is vagyok valmai szorgalmas szoval lehet animátor rajz az megy:) még aki tud válaszokat irjon pls
2012. szept. 11. 15:10
 4/4 anonim válasza:

programozó! Animátort én már próbáltam, van tehetségem azzal nincs is gond, de monoton munka az is.

Külföldön fizetnének csak emg rendesen.

programozóként viszont pesten simán kapsz állást (mondjuk más nagyvárosban is nem csak ott) és 300-600 közt stagnál a fizu. persze előbb 1-2 év gyakornokságot meg kell csinálnod, de utána a fizu 300-400nál kezdődik. java programozóké 500nál. Tanárom mondta, én is programozást tanultam miután animátorkodást ott hagytam mert nem fizetik meg, nincs rá akkora igény sem.

2012. szept. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!