Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolába járok (5öd,6od...

Középiskolába járok (5öd,6od év), kapom a családi pótlékot, még most nyáron is, de át szeretnék menni egy másik iskolába (az is adna családi pótlékot) és ha kiiratkozok a jelenlegiből, akkor augusztusra nem fogom meg kapni a családit?

Figyelt kérdés
Mert gondolom, hogy a másik suli majd csak szeptembertől adja. Illetve akkor hanyadika után kellene kiiratkoznom ahhoz, hogy abban a hónapban még megkapjam, azaz augusztusban is.
2009. júl. 29. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapni fogod.Ha nem kapod meg az augusztusit lehetőséged van szeptemberben a kimaradt családi pótlékot utólag is folyósítatni
2009. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volna valaki, aki tudna nekem adni egyéb információt ezzel kapcsolatban?
2009. aug. 1. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk hívd fel a Magyar Államkincstárat, ők biztosan meg tudják mondani. A számukat most nem tudom, neten meg tudod keresni, én is megtaláltam. Családi pótlék ügyében őket kell keresni.


Amúgy szerintem is kifizetik max visszamenőleg. Nekem is így lesz, én most érettségiztem, küldtek egy levelet, h megszüntették, de ha szeptemberben viszem az igazolást a sulitól, akkor kifizetik visszamenőleg.

2009. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kincstáras tipp még jól jöhet ;) ill. mostmár azt is értem neked köszönhetően, hogy hogyan lehet kérni visszamenőleg. THX
2009. aug. 3. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!