Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvettek az egyetemre,...

Ha felvettek az egyetemre, kérhetek ideiglenes diákigazloványt szeptembertől, amíg el nem készül a rendes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a régi érvényes októberig, de nekem nincs régim! Én levelezős gimnáziumba jártam, nem kértem ott diákot, mert helyi buszhoz nem jó, de nem szeretnék továbbra is 6000 forintért bérletet venni, ha már egyszer diák vagyok.
2009. júl. 30. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérhetsz,persze.
2009. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj, de hangsúlyozd ki, hogy neked nincs régi diákod, mert hajlamosak elküldeni a francba, hogy ott a régi, az jó októberig. Ne hagyd magad... de lehet, hogy ez csak a mi tanulmányi osztályunkon van így :-S
2009. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre jársz? Gondolom, nem Pestre, ott nem 6E a bérlet...

Simán kérhetsz, persze. max 1000 ft-ból kijön, és ott helyben kiadják.

2009. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) PTE-re járok ősztől. Remélem meg tudom oldani a dolgot. Nekem megéri, hogy fizetek valamennyit az ideiglenes diákra, minthogy duplaannyiért vegyem a bérletet, mint amennyi diákkal lenne.
2009. júl. 30. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly kértem ideiglenest és csak 500 volt. 1600 a rendes
2009. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!