Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki elfogadtat egy...

Ha valaki elfogadtat egy tanegységet az egyetemen (kreditelismerés), akkor azt a tárgyat nem is kell felvennie, és be kerül az indexébe a jegy?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a TO-n kérdezd, nálunk fel kellett venni, csak nem kellett vizsgázni menni és zhzni sem.
2012. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eddig én is azt hittem, hogy fel kell venni és úgy is csináltam, de épp ebben a félévben mondták, hogy nem kell, az ügyintéző felveszi amikor beírja rá a jegyet. de lehet ez iskolánként eltérő. menj be és kérdezd meg!
2012. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit el vagy már vele késve, bár nem tudom, hogy nálatok mi a határidő.


Igen, jól írta itt valaki, az egyetemen kellene megkérdezni. Én csak az SZTE-ről tudok nyilatkozni, de lehet, hogy ott is változott tavaly óta vagy kar függő is. Szóval legjobb lenne az adott kar TO-ján érdeklődni.


Nekem úgy volt, hogy fel sem kellett vennem. Bár én már előtte felvettem, biztos ami biztos, de a kreditelismerés után a TO törölte a kurzust.

A kurzusaimnál nem is látszott utána, viszont a tantervben zöld színű lett a tantárgyelem (azt hiszem ez ugyanazt jelenti mint az általad írt tanegység), tehát teljesítve lett.

Jegyet nem tudom, hogy kapsz-e rá vagy csak teljesítve van és kész.

Ha kapsz is esetleg az átlagba azt hiszem akkor sem fog beszámítani.


Az index használata az SZTE-n évek óta nem kötelező. Sok tanár már nem is hajlandó beírni a jegyet a leckekönyvbe, eléggé elsorvadt a dolog.

De ha a kurzusokat bevezeted oda is, szerintem akkor a TO tesz majd oda valami bejegyzést, hogy törölve, vagy teljesítve, elszámolva vagy hasonló.


Ennyit tudtam segíteni.


Azért majd légyszi írd le, hogy mi lett, mert kíváncsi vagyok.

2012. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!