Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budó Ágoston Kísérleti Fizika...

Budó Ágoston Kísérleti Fizika I-III tankönyveket szeretnék megvenni, nem akarja valaki eladni? Vagy tudtok olyan helyet, ahol megvehetem?

Figyelt kérdés
Sajnos antikváriumokban nem találok, netes antikváriumokban pedig max. előjegyeztetni tudok rá, mert nekik sincs... Budapesten is át tudom venni, de Szegeden is, ott tanulok. De persze a postai utánvétel is jó lenne :) Ha van valakinek, és eladná, írjon egy árat, hogy mennyiért adná el nekem. Állapot nem számít, ha ki van húzgálva, nem zavar, csak olvasható legyen, az a lényeg :)

2012. szept. 13. 17:39
 1/2 Tom Benko ***** válasza:
Akinek megvan, az kincsként ôrzi. Esetleg összeállhattok, és kérhettek tömegesen utánnyomást, hátha sikerül a kiadót rávenni.
2012. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én sem adom el, de a www.vatera.hu-n szokott lenni.

Amúgy a Nemzeti Tankönyvkiadó márkaboltjában (Szobránc u.) még láttam első kötetet nemrég.

Antikvár könyvnél ne válassz túl régit, mert ma már nagyon zavaró a CGS mértékegységrendszer.

2013. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!