Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi jelentkezésnél...

Egyetemi jelentkezésnél ugyebár 500 pont a maximum amit össze lehet szedni, ez miből áll?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h : miért kapom meg az 500 pontot, 1-1 középfokú ill. felsőfokú nyelvvizsgáért mennyeit kapok, mennyit kapok 1 emelt szintű érettségiért, 1 sima érettségéiért, legyenek azok 2-3-4-5-ösök, melyikért mennyi pont jár(kérdőjel), 11-12.év végi tanulmányi eredmények stb...Köszönöm előre is a válaszokat!:)

2012. szept. 15. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt számolgathatsz, hogy hány pontod lenne.

[link]

2012. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Wáó! Köszi! :)

Még annyit, h az érettségi típusnál a Biz. és a Tan. mit jelent(most kezdtem a 10.-et szal nem tudom :D)

Vmint a szint 1-2-3 és a 3nál a K-E-H?!

2012. szept. 15. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Még annyit, h az érettségi típusnál a Biz. és a Tan. mit jelent(most kezdtem a 10.-et szal nem tudom :D)

Vmint a szint 1-2-3 és a 3nál a K-E-H?!


Biz= bizonyítvány a tan az a tanúsítvány azt hiszem az akkor van ha utólag csinálsz emeltet. Akkor nem írják újra az érettségid hanem egy tanúsítványt kapsz.

K=közép e=emelt

2012. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. szept. 15. 16:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Még1 kérdés: Amikor biológia-fizikát választok a nyelv után ott miért csak H-t enged?Az mit jelent?
2012. szept. 15. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
H az a hagyományos érettségit jelenti. abba te eleve nem tartozhatsz bele, mert az még a 2 szintű érettségi előtti rendszer volt.
2012. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mindent értek ^.^
2012. szept. 15. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy minden évben változtatják, hogy hány pontot szerezhetsz. Meg egyes szakokat ellehetetlenítenek sok diák elől.
2012. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy ne örülj előre a medve bőrére, ha csak nem vagy szín 5-ös tanuló, bár nem hiszem.
2012. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!