Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskola 9. be lehet vinni...

Középiskola 9. be lehet vinni netbookot/notebookot? (lent a részletek)

Figyelt kérdés
nem írok túl szépen főleg még ha majd középsuliban gyorsan is kell írni!Ezért azon gondolkodtam, hogy bevinnék egy netbookot/notebookot.Az a kérdésem, hogy be lehet e vinni középsuliba gépet bevinni mert hát elég gyorsan gépelek.Keleti Károlyba akarok menni amúgy

2012. szept. 15. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom kérdezd meg a tanárokat és az igazgatót mert minden suliban máshogy van
2012. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem Japán
2012. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és én pofán cseszném azt aki ott verné mögöttem a billentyát
2012. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előtte próbáld ki, milyen gyorsan tudsz gépelni. Ezenfelül nem csak folyószövegben kell gyorsnak lenned, hanem képletek írásában és ábrák rajzolásában is bizonyos esetekben. Szóval tartok tőle, hogy a kézírással jobban jársz.


Ezenfelül középsuliban még nem vagytok eleresztve. A tanarakat jó eséllyel zavarni fogja, és nagy valószínűséggel (alappal vagy alaptalanul) azt fogják feltételezni, hogy mással foglalkozol. Én csak tizenegy-tizenkettedikben vittem néha laptopot, hogy tudjunk délután filmet nézni. Ritkán előfordult, hogy órán is hasznos volt, de tényleg ritkán.

2012. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2012. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak ha van valamilyen hivatalos papirod hogy diszgráfiás vagy pl. Ez esetben nálunk kell irni egy kérvényt az igazgatónak és azután lehet.
2012. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem se lenne okos dolog. A tanárok, és valszeg a diákok is "kinéznének" miatta. Nálunk még az egyetemen is furán néznek arra, aki laptoppal mászkál. A speciális helyzet (pl. látássérülés) az teljesen más dolog persze, de ilyen indokkal, amit te leírtál én nem vinnék semmiképp.
2012. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Építész válasza:
21 éve érettségiztem. Füzetbe írtam, megtanultam amit kellett. Nem kellett hozzá semmi extra és szerintem most sem kell.
2012. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk van egy gyerek év elején az első napokba még néha gépel valamit azután meg játszik egész nap úgyhogy szerintem nicns értelme neked i csak elvinné a figyelmed
2012. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!