Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tovább tanulás.3.8-as az...

Varga Esztíí kérdése:

Tovább tanulás.3.8-as az átlagom és Nagykanizsára szeretnék tovább tanulni dráma tagozatos gimnáziumban. De a tanárok elkeserítenek ezzel. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Semmi szakközép nem nagyon érdekel ugyanis nem is tudom mit akarok csinálni.Pályaválasztáson 1 suli fogott meg .

2012. szept. 17. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Gimibe nem hiszem, hogy bekerülsz 4-4.2 es átlag alatt.
2012. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nevem-senki válasza:
Gyúrj a felvételire, 60 pont körül fel fognak venni.
2012. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmondom neked az en tortenetem, hatha kicsit segit. 6.-ban megbuktam matekbol, de a potvizsga sikerult. 7.-ben az atlagom, olyan 2,5 korul lehetett. 8.-ra ez 4.2 lett. 6-7 azert volt ilyen siralmas, mert a csaladom meglehetosen extrem, nekem kellett gondoskodni az anyukamrol. Ezt a tanarok nem tudtak, ezert allandoan fenyegetoztek, hogy kukas lesz belolem, es egyaltalan minek vagyok meg ott. A kozponti felvetelinel en lettem a 2. legjobb az evfolyamon, anelkul, hogy nagyon keszultem volna. (nalam jobb csak egy kituno tanuloe lett) Felviztem egy drama tagozatos gimibe. Fel is vettek, kiderult, hogy nagyon rossz iskola, pesten a legrosszabbak kozott tartjak szamon. Ezt nekem senki nem mondta elotte. 10. utan atjelentkeztem, Budapest egyik legjobb gimnaziumaba. (az elso 20-ban benne van) Itt 4, 2-es atlaggal vegeztem, vert izzadva, mert a masikhoz kepest nagyon nehez volt. Most egyetemen vagyok, rakkutato leszek, az atlagom 4,8. Ne hidd el senkinek, hogy nem vagy kepes ra. Barmi megtortenhet, csak rajtad mulik!!!!
2012. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nevem-senki válasza:
36%
Mióta van központi felvételi?
2012. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagykanizsán nincsen felvételi.
2012. szept. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!