Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le tudja fordítani nekem ezt...

Le tudja fordítani nekem ezt a rövid kis szöveget angol nyelvre?

Figyelt kérdés

Az én nevem kovács Anna. 16 éves vagyok.Én kolozsváron élek. Csak egy kicsit beszélek angolul. Szeretek olvasni,biciklizni. 8 évet a siklódi lőrinc altalános iskolába jártam. Van egy testvérem,aki 13 éves. Kedvenc tantárgyam a biológia,zene és a kémia. Nagyon szeretem ezt az iskolát, és nagyon szeretek mosolyogni.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 17. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
My name is Ann Kovács. I am 16 years old. I live in Cluj-Napoca. I'm not very good at english (szó szerint, nem beszélek angolul nagyon jól). I like reading and cycling. I went the Siklódi Lőrinc primary school for 8 years. I have a brother, who is 13 years old. My favourite subject are biology, music and chemistry. I love the school and I really love smiling.
2012. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó az első - csak egy-két elgépelés:


My name is Anna Kovács.

at English

I went to Siklósdi...

My favourite subjets are...

I love this school...


:)

2012. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
at english-t irtam, de a többi jogos. fáradt voltam na :D
2012. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudom, csak ha nékem leírják az Englisht kis e-vel, úgy alápirosozom, hogy csak úgy porzik :)))
2012. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!