Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még vki, akinek még...

Van még vki, akinek még mindig nincs OM kódja?

Figyelt kérdés

Megőrülök, 3 hete iratkoztam be az egyetemre, még aznap elmentem megigényelni a diákigazolványt, de közölték, h semmit nem tudok tenni egyelőre, mert vmiért nincs még OM azonosítóm. "megnyugtattak", h a minisztériumi zűrzavar miatt most minden igénylés áll, biztos az én azonosítóm is azért nincs még meg, menjek szépen haza, és otthonról is tudom ellenőrizni, h van-e már azonosítóm, addig amíg az nincs, nem is érdemes náluk megjelenni. Lassan a gatyám rámegy a buszjegyekre, mert így természetesen ideigleneset sem tudok igényelni.

Van még rajtam kívül hasonlóan szerencsétlen? Bemenjek mindentől függetlenül verni a tamtamot, h vmit alkossanak végre?



2012. szept. 17. 21:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!